نحوه احراز هویت سن در اینستاگرام

اگر از کاربران ثابت اینستاگرام باشید، به احتمال زیاد شما هم در مورد دیسیبل شدن پیج‌ها و مشکلات زیادی که کاربران برای بازگردانی پیج خود با آن‌ها روبرو هستند، چیزهایی را شنیده‌اید. به دلیل زیاد شدن اکانت‌های فیک و سیاست‌های اینستاگرام برای مقابله با این پیج‌ها، مشکلات غیرفعال شدن پیج‌های کاربران در روزهای اخیر دوچندان شده است. در این مقاله قصد داریم 3 روش برای بازگردانی پیج‌های دیسیبل شده معرفی کنیم. با این روش‌ها می‌توانید احتمال برگرداندن پیج شخصی یا بیزینسی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. همچنین در ادامه روش بازگردانی پیج زیر 13 سال اینستاگرام را نیز به صورت تصویری آموزش خواهیم داد!

روش‌های برگرداندن پیج اینستاگرام

1. تأیید هویت با ارسال مدارک شناسایی به سایت بازگردانی پیج اینستاگرام

2. ارسال مدارک کاری

3. ارسال درخواست پشتیبانی متن برای بازگردانی پیج دیسیبل شده

علت دیسیبل شدن پیج اینستاگرام

بازگردانی پیج زیر 13 سال اینستاگرام

نکات مهم در رفع محدودیت سنی اینستاگرام

چگونه اکانت اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

برای احراز هویت، چه مدرکی برای اینستا بفرستیم؟

چطوری پیج زیر 13 سال اینستاگرام رو برگردونیم؟

پیج دیسیبل‌شده کی برمیگرده؟

روش‌های برگرداندن پیج اینستاگرام

برای دسترسی مجدد به پیج‌های دیسیبل‌شده روش‌های مختلفی وجود دارد. هر یک از این روش‌ها بسته به نوع فعالیت شما در پیج خود، کاربرد دارند. در این بخش از مقاله به آموزش این روش‌های می‌پردازیم:

1. تأیید هویت با ارسال مدارک شناسایی به سایت بازگردانی پیج اینستاگرام
ممکن است شما از طرف اینستاگرام به عنوان پیجی با هویت جعلی شناخته شوید. برای مثال اگر تعداد زیادی از کاربران، اکانت شما را به عنوان پیج فیک ریپورت کنند، اینستاگرام به واقعی بودن هویت صاحب پیج شک خواهد کرد.

چنانچه اکانت شما به دلیل مشکوک به فیک بودن غیرفعال شود، استفاده از مدارک شناسایی مانند پاسپورت، بهترین گزینه برای برگرداندن پیج خواهد بود. برای این کار کافی است:

ابزار تغییر IP (قندشکن) گوشی خود را روشن کنید.

وارد سایت اینستاگرام شوید.

در صفحه‌ی بازشده، تیک گزینه‌ی Yes را فعال نمایید.

در کادرهای موجود به ترتیب نام کامل، نام کاربری، ایمیل، نام کشور را وارد کنید. (پیشنهاد می‌کنیم در کادر Country، نام کشوری را وارد نمایید که با استفاده از قندشکن به IP آن کشور وصل شده‌اید.)

در بخش Choose Files هم تصویر مدرک شناسایی خود را آپلود کنید. (حتماً از عکس پاسپورت برای احراز هویت استفاده کنید.)

در مرحله‌ی آخر روی گزینه‌ی Send کلیک نمایید.

پس از انجام مراحل بالا و در صورت صحیح بودن مدارک ارسالی، تقریباً تا 72 ساعت پیامی مبنی بر فعال شدن اکانت خود از اینستاگرام دریافت خواهید کرد.

2. ارسال مدارک کاری

اگر پیجی که در آن مشغول به فعالیت کاری بوده‌اید، غیرفعال شده است، ارسال مدارکی که نشان دهنده‌ی بیزینس شما باشد، گزینه‌ی مناسبی برای برگرداندن پیجتان خواهد بود. برای مثال، کپی کردن محتوای پیج‌های دیگر می‌تواند یکی از اصلی‌ترین دلایل دیسیبل شدن پیج‌های بیزینسی و مخصوصاً Creator باشد.

برای ارسال مدارک کاری به اینستاگرام و احراز هویت کافی است:

ابزار تغییر IP (قندشکن) گوشی خود را روشن کنید.

روی لینک سایت بازگردانی پیج اینستاگرام کلیک نمایید:

تیک گزینه‌ی Yes را فعال نمایید.
در کادرهای موجود به ترتیب نام کامل، نام کاربری، ایمیل، نام کشور و تصویر مدرک کاری خود را وارد کنید.
در مرحله‌ی آخر روی گزینه‌ی Send کلیک نمایید.

در صورت موفقیت‌آمیز بودن احراز هویت، اکانت شما تا چند روز آینده در دسترستان قرار خواهد گرفت.

3. ارسال درخواست پشتیبانی

چنانچه در پیج خود مشغول به فعالیت بیزینسی نبوده‌اید و همچنین تصویری از خود نیز در پیج آپلود نکرده‌اید، بهتر است از این روش استفاده کنید. به این صورت که:

ابزار تغییر IP (قندشکن) گوشی خود را روشن کنید.

برای ورود به سایت بازگردانی پیج اینستاگرام کلیک کنید.

در کادرهای موجود به ترتیب نام کامل، آدرس ایمیل، نام کاربری و شماره تلفن حساب کاربری خود را وارد نمایید.

در کادر آخر، دلیل درخواست خود را برای اینستاگرام شرح دهید.

برای مثال بی‌اطلاعی خود از قوانین اینستاگرام را دلیل نقض قوانین معرفی کنید و از اینستاگرام بخواهید اکانت شما را برگرداند.

⭐ نکات مهم

در صورت دیسیبل شدن پیج، پس از یک بار ارسال درخواست نا امید نشوید و به برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام ادامه دهید. چون هر بار به پشتیبان دیگری متصل خواهید شد و به همین دلیل امکان به نتیجه رسیدن درخواستتان وجود دارد.

به هیچ وجه با IP ایران وارد لینک‌ها نشوید و قبل از کلیک روی لینک‌ها، ابزار تغییر IP (قندشکن) گوشی خود را روشن کنید.

توصیه می‌کنیم در کادر (Country) نام کشوری را وارد کنید کا با استفاده از قندشکن به IP آن وصل شده‌اید. برای مثال اگر به IP کشور آلمان وصل شده‌اید، نام کشور را Germany وارد کنید.

علت دیسیبل شدن پیج اینستاگرام

چرا پیج‌های اینستاگرامی دیسیبل می‌شوند؟ شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چرا اکانت شما خود به خود از دسترستان خارج می‌شود. در حالت کلی علت دیسیبل شدن پیج‌های اینستاگرامی رعایت نکردن قوانینی است که برای فعالیت در اینستاگرام باید به آن‌ها پایبند باشید. برای مثال انتشار و ارسال متن یا تصاویری که حاوی مطالب نژادپرستی، خشونت‌آمیز، توهین‌آمیز و … در اینستاگرام ممنوع است. در صورتی که کاربران اینستاگرام چنین محتواهایی را در محیط این شبکه‌ی اجتماعی به اشتراک بگذارند، پیجشان توسط اینستاگرام دیسیبل خواهد شد.

دلیل دیگری که این روزها به رایج‌ترین علت دیسیبل شدن پیج‌ها تبدیل شده است، این است که اینستاگرام برخی پیج‌ها را به دلیل فعالیت بیش از حد به عنوان ربات شناسایی می‌کند. به همین دلیل این اکانت‌ها را دیسیبل می‌کند و برای دادن دسترسی مجدد، از آن‌ها می‌خواهد مجدداً هویت خود را در سایت اینستاگرام احراز کنند.

بازگردانی پیج زیر 13 سال اینستاگرام

طبق قوانین اینستاگرام فقط افرادی می‌توانند در این شبکه‌‌ی اجتماعی فعالیت کنند که بالای 13 سال سن داشته باشند. این قانون در حالت کلی به منظور حفظ سلامت روحی و روانی کودکان از طرف اینستاگرام وضع شده است. به همین دلیل اگر هنگام ثبت نام در اینستاگرام سن خود را کم‌تر از 13 وارد کنید، اجازه‌ی ساخت اکانت و ورود به حساب کاربری به شما داده نخواهد شد.

سن واردشده در اینستاگرام از طریق بخش Edit Profile قابل ویرایش است. برخی مواقع کاربران هنگام ویرایش سن خود، سال تولد خود را به اشتباه زیر 13 سال وارد می‌کنند و همین مسئله باعث مسدود شدن اکانت آن‌ها می‌شود. اگر زمان کنونی را سال 2021 در نظر بگیریم، نباید سال تولد خود را دیرتر از 2008 ثبت نمایید. برای مثال اگر سال تولد میلادی خود را 2010 وارد کنید، حساب کاربری شما از سمت اینستاگرام مسدود خواهد شد.

اگر هنگام ویرایش اطلاعات پروفایل، سن خود را به کم‌تر از 13 تغییر دادید، برای رفع محدودیت سنی اینستاگرام و بازگردانی پیج کافی است مراحل زیر را اجرا کنید:

ابزار تغییر IP (قندشکن) گوشی خود را روشن کنید.

وارد سایت اینستاگرام شوید. (حتماً موقع کلیک روی لینک ابزار تغییر IP یا همان قندشکن گوشی خود را روشن کنید.)

کادرهای موجود را به ترتیب زیر پر کنید:

Full name: نام کامل

Email address: آدرس ایمیل پیج

Instagram username: نام کاربری پیج اینستاگرام

Date of birth: تاریخ تولد (به میلادی)

Your ID: آپلود فایل مدرک شناسایی (ترجیحاً پاسپورت)

Any additional info: هر گونه اطلاعات اضافی که فکر می‌کنید می‌تواند برای بازگردانی پیج اینستاگرام شما کمک کند.

پس از وارد کردن اطلاعات روی گزینه‌ی Send کلیک کنید.

نکات مهم در رفع محدودیت سنی اینستاگرام

موقع ورود به سایت اینستاگرام برای بازگردانی پیج زیر 13 سال، حتماً ابزار تغییر IP خود را روشن کنید تا IP شما به عنوان کشوری غیر از ایران شناخته شود. در اینصورت امکان پاسخگویی بیشتر است.

برای ارسال مدرک شناسایی حتماً از پاسپورت استفاده کنید. (چون معتبرترین مدرک بین‌المللی که مورد قبول اینستاگرام قرار می‌گیرد، همین مدرک می‌باشد.) مدارک شناسایی دیگر مثل کارت ملی، شناسنامه و … به ندرت توسط اینستاگرام تأیید می‌شوند.

از ارسال مدرک شناسایی خود نگران نباشید. مدرک ارسالی شما پس از کلیک روی گزینه‌ی Send، رمزنگاری شده و به جز پشتیبانی اینستاگرام هیچ شخص دیگری قادر به مشاهده‌ی آن نخواهد بود.

اگر پس از ارسال درخواست، پاسخی از طرف اینستاگرام دریافت نکردید، نا امید نشوید. چون احتمال دارد در دفعات بعدی به پشتیبان دیگری از اینستاگرام متصل شده و موفق به بازیابی پیجتان شوید.

سوالات شما

چگونه اکانت اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

✅ برای برگرداندن پیج اینستا بسته به نوع پیج، روش‌های متفاوتی وجود داره که در مقاله به صورت کامل این موارد رو توضیح دادیم.

برای احراز هویت، چه مدرکی برای اینستا بفرستیم؟

✅ برای احراز هویت اینستاگرام حتماً از پاسپورت استفاده کنید.

چطوری پیج زیر 13 سال اینستاگرام رو برگردونیم؟

✅ برای بازگردانی پیج زیر 13 سال اینستاگرام باید برای اینستاگرام درخواستی را همراه با یک مدرک شناسایی معتبر ارسال کنید. ما در این مقاله این روش را به صورت کامل آموزش داده‌ایم.

پیج دیسیبل‌شده کی برمیگرده؟

✅ برای بازگردانی پیج‌ها زمان دقیقی مشخص نیست اما اگر اینستاگرام اطلاعات شما را تأیید کند، معمولاً تا یک هفته می‌توانید به پیج خود دسترسی داشته باشید.

نتیجه گیری

این روزها به دلیل قوانین سختگیرانه‌ی اینستاگرام برای مقابله با اکانت‌های فیک، پیج‌های زیادی دیسیبل می‌شوند و کاربران دیگر نمی‌توانند به پیج‌های خود دسترسی داشته باشند. به همین دلیل در این مقاله 3 روش برای برگرداندن پیج اینستاگرام معرفی کردیم که می‌توانید با استفاده از آن‌ها احتمال دسترسی مجدد به پیج خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. همچنین کاربرانی که با مشکل محدودیت سنی اینستاگرام (13 سال) روبرو هستند، می‌توانند با استفاده از روش گفته‌شده این مشکل را رفع کنند.

منتظر نظرات شما هستیم!

امیدواریم که با مطالعه‌ی این مقاله توانسته باشید به پاسخ سوالات خود برسید. اما اگر سوال یا مشکل خاصی در رابطه با بازگردانی پیج اینستاگرام خود دارید، در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید تا در سریع‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *