توسعه کسب و کار اینستاگرام

آیا برای فعالیت در اینستاگرام باید مهارت خاصی داشت؟

برای پیشرفت در اینستاگرام باید آگاهی و مهارت های مختلفی شامل الگوریتم اینستاگرام، کمی دانش روانشناسی و شناخت پرسونای مخاطب و توانایی کار با ابزار طراحی و فتوشاپ را در سطح قابل قبولی بلد باشید.

تمامی مهارت های لازم را باید بلد باشیم تا فعالیت در اینستاگرام را شروع کنیم ؟

داشتن مهارت صد در صد الزامی است اما برای شروع لازمی نیست شما دست نگه دارید،

از همان ابتدا شما تولید محتوا خود را شروع کنید و به مرور زمان محتوا خود را ارتقا به سطح کیفی بهتر بکنید.

آیا اینستاگرام بستری خوبی برای فروش محصولات است؟

امروزه ورود فروشنده ها به دنیای دیجیتال مارکتینگ امری ضروری است و هر ساعت تاخیر شما به این سرزمین دیجیتالی موجب عقب ماندن شما از رقبا می شود.

اینستاگرام و وب سایت دو بستر بسیار کارآمد برا فروش در ایران می باشد که شما می توانید با توجه به سطح بزینس خود یکی از این دو را انتخاب کنید.

اگر سوالی دارم ، از کجا می توانم جواب بدهم؟

هر سوالی در خصوص راهنمایی در حوزه نحوه راه اندازی کسب و کار دیجیتال خود داشتید؛ می توانید به صورت تلفی با شماره موبایل  09127123205 تماس بگیرید و تمام سوالات خود را بپرسید؛ مشاوران پیکی وب تمام تلاش خود را می کنند تا به بهترین نحوه ممکن شما را راهنمایی کنند.

ماموریت ما

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی می باشد که در سال 2010 تاسیس شد؛ رسالت این برنامه اشتراک عکس و لحظات خوش بود که با گذر زمان بیزینس های مختلفی نیز وارد این عرضه شدند و همین موضوع سبب شد تا امروزه اینستاگرام آیتم های زیادی را مخصوص فروشگاه های اینترنتی درست کرد تا مدیریت صفحه و مشتریان آسان تر شود.

شما باید با توجه به سطح کاری و فعالیت خود بستر پیشنهادی بین اینستاگرام و وب سایت را انتخاب کنید و در این راه پیکی وب قاطعانه پشت شما می ایستد و به عنوان یک مشاور بزینس کوچینگ بعد از آنالیزم مسیر، شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی می کند تا بهترین بازدهی را داشته باشید.

مزایا همکاری با پیکی وب

طراحی قالب های گرافیکی

پیکی وب مختص بیزینس شما قالب های گرافیکی خاصی با لوگو اختصاصی شما را طراحی می کند تا بهترین بازده را داشته باشید.

طراحان UX/UI پیکی وب با مطالعه در مورد پرسونای مشتری شما تمپلیت پست های شما را با بهترین کیفیت می سازد که نمای صفحه  شما بهترین باشد.

آموزش الگوریتم اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام دارای مسیری است که اگر در آن راه قدم بگذارید صفحه شما رشد می کند ولی اگر اشتباهی انجام دهید شاید به بسته شدن صفحه تان منجر شود.

به همین دلیل بایستی تمامی نکات و اصول را رعایت کنید تا مسیر راه شما باز و روشن بشود.

آموزش عکاسی از محصولات

عکاسی از محصولات می تواند یکی از صخره های بزرگ در مسیر تجار می باشد که ممکن است در ابتدا شما عکس هایی خلاف استاندارد بگیرید اما با مشاوره در مورد تنظیم نور و آموزش نحوه عکاسی می تواید بهترین عکس ها را برای صفحه خود بگیرید.

میله های پیشرفت

استراتژی دیجیتال
0%
خدمات مالی
0%
مشاوره
0%
0
توسعه دهندگان
0
طراحان UI / UX
0
رهبری

شمارنده ها

1500

متخصصان با تجربه

25000

مورد اعتماد مشتریان

3600

کنفرانسهای بازدید شده

1700

گواهینامه ها